انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
logo-samandehi
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
چنت-CHint
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول کنتاکتور بی صدا دو پل 63 آمپر چنت آگاه كن.
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تهران برق در اینستاگرام
تهران برق در تلگرام

کنتاکتور بی صدا دو پل 63 آمپر چنت[NCH8 2P 63A 230V AC 2NO]

کنتاکتور بی صدا دو پل 63 آمپر چنت
قیمت: تماس بگیرید
 
 

کنتاکتور بی صدا دو پل 63 آمپر چنت از انواع کنتاکتور نوع مینیاتوری تیپ چنت NCH8 هم اندازه و همانند کلیدهای مینیاتوری قابل نصب روی ریل هستند. از لحاظ ساختار و نحوه عملکرد کاملا مشابه کنتاکتورهای مرسوم بوده و در اشکال تک پل ، دوپل و چهارپل و از نظر نوع کنتاکت باز یا بسته در آرایشهای مختلف قابل تهیه هستند. رنج آمپراژ گوناگون این کنتاکتور بی صدا دو پل 20 ، 25، 40 و 63 آمپر می باشد.

محصول معرفی شده کنتاکتور بی صدا دو پل 63 آمپر چنت می باشد. این کنتاکتور محصولی از شرکن چنت ساخت کشور چین است. کنتاکتور کلید الکترومغناطیسی می باشد که با وصل برق به بوبین آن تعدادی از کنتاکت ها را به یکدیگر وصل (بسته) و یک سری دیگر را قطع (باز) می نماید که از این خاصیت برای قطع و وصل جریان برق راه اندازهای موتورها، تغییر اتصال الکتروموتورها و … و یا کنترل دستگاه های مختلف استفاده می گردد.

کنتاکتور بی صدا دو پل 63 آمپر چنت یک کنتاکتور دو پل با رنج جریان 63 آمپر چنت می باشد و عملکرد در گستره دمایی مناسبی را دارد. کنتاکتور بی صدا دو پل 20 آمپر دارای رنج کامل لوازم جانبی است و مطابق با استاندارد IEC/EN 60947-4-1 ساخته شده و دارای کیفیت محصول مطابق با استانداردهای ملی و تاییدیه های معتبر بین المللی است.  جریان روشنایی و توان موتوری کنتاکتور بی صدا دو پل 63 آمپر بسیار مناسب معین شده است

کنتاکتور بی صدا دو پل 63 آمپر چنت با استفاده از خاصيت الکترومغناطيس مانند رله ها  تعدادى کنتاکت را به يکديگر وصل يا از يکديگر جدا مى کند. از اين خاصيت جهت قطع و وصل و يا تغيير اتصال مدار استفاده مى شود. مشخصه فنی این کنتاکتور چنت NCH8 2P 20A 220/230V AC 2NO 50/60Hz می باشد.

با توجه به نوع مصرف کننده و شرايط کار، کنتاکتورها قدرت و جريان عبورى مشخصى براى ولتاژهاى مختلف دارند. براى اتصال مصرف کننده به شبکه بايد از کليد يا کنتاکتورى با مشخصات مناسب استفاده کرد که کنتاکت هاى آن تحمل جريان راه اندازى و جريان دائمى را داشته باشد. همچنين در صورت اتصال کوتاه، جريان لحظه اى زيادى که ازمدار عبور مى کند و يا جرقه اى که هنگام قطع مدار ايجاد مى شود، صدمه اى به کليد نزند.

نحوه عملکرد کنتاکتور دو پل با رنج جریان 63 آمپر چنت با مداری کنترل می‌شود که سطح قدرت خیلی کمتری از مدار مورد کلیدزنی دارد.  برخلاف یک مدارشکن قدرت یک کنتاکتور برای قطع یک جریان اتصال کوتاه استفاده نمی‌شود.

در کنتاکتور دو پل با رنج جریان 63 آمپر چنت وقتی بوبین ثابت  به وسیله ی کلید فرمان برق دار می شود خاصیت مغناطیسی به خود می گیرد و مانند یک آهن ربا قسمت متحرک هسته را جذب خود می کند از آنجایی که کنتاکت هایی در محل جذب قرار دارد که عمل قطع و وصل برق را برعهده دارد، هنگام جذب دو هسته این کنتاکت ها به هم متصل می شود وکنتاکتور در حالت وصل قرار می گیرد.

کنتاکتورهای چنت در انواع و تیپ های NC1 , NC2 از رنج جریان 9 الی 800 آمپر، تیپ NC7 از رنج 9 الی 630 آمپر و تیپ NCH8 با ابعاد مینیاتوری کم صدا با رنج جریان های 20 تا 63 آمپر ,  و بشکل دو پل و چهار پل به تولید می رسند.

کنتاکتور دو پل با رنج جریان 63 آمپر چنت نسبت به سایر کلیدهای دستی دارای مزایای بسیاری است که به آنها اشاره می کنیم.

با استفاده از کنتاکتور دو پل با رنج جریان 63 آمپر چنت ،کنترل و فرمان از راه دور ماشین های الکتریکی توسط کنتاکتور اقتصادی تر و ایمن تر می باشد. همچنین با کاربرد کنتاکتور چنت از خطرات ناشی از راه اندازی مجدد ماشین هایی که در اثر قطع ناگهانی برق شبکه از کار افتاده اند، جلوگیری می شود. توسط کنتاکتور دو پل با رنج جریان 63 آمپر چنت ، امکان قطع و وصل مصرف کننده از چندین محل عملی می باشد. از دیر مزایای این کنتاکتور امکان طراحی مدار فرمان اتوماتیک، توسط کنتاکتور برای مراحل مختلف کار مصرف کننده وجود دارد. عمر مکانیکی کنتاکتور نسبت به سایر کلیدها، خیلی بیشتر است. با طراحی مدار فرمان مناسب، می توان سرعت قطع و وصل مدار را توسط کنتاکتور بالا برد.

 حفاظت دستگاه ها توسط کنتاکتور، مناسب تر و مطمئن تر است. کنتاکتور دو پل با رنج جریان 63 آمپر چنت قابل وصل به  PLC است، کاهش احتمال برق گرفتگی به خاطر جدا بودن مدار فرمان و قدرت وجود دارد.

کنتاکتور دو پل با رنج جریان 63 آمپر چنت برای کنترل بارهای مختلف الکتریکی اعم از الکتروموتورها، بانکهای خازنی، مدارات روشنایی، گرمکن ‌های الکتریکی و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شوند.

انواع لوازم و تجهیزات برق صنعتی شرکت چنت شامل کنتاکتورها، لوازم جانبی کنتاکتورهای چنت، کنتاکتورهای بی صدای چنت، کنتاکتورهای خازنی چنت، بی متال چنت، پایه متال چنت، کلید حرارتی چنت، کلید حرارتی با دسته گردان چنت، لوازم جانبی کلید حرارتی چنت، کلید اتوماتیک قابل تنظیم چنت، کلید اتوماتیک فیکس چنت، فیوز مینیاتوری آمپر بالای چنت، فیوز مینیاتوری با 16 استاندارد بین المللی چنت، فیوز مینیاتوری با نمایشگر قطع و وصل چنت، فیوز مینیاتوری EB چنت، کلید قطع و وصل مدار مدل مینیاتوری چنت، از جمله کنتاکتور دو پل با رنج جریان 63 آمپر چنت، کنتاکتور نوع مینیاتوری تیپ چنت NCH8  و انواع کنتاکتور چنت در جریان نامی متفاوت و متناسب نوع کاربرد را با قیمت مناسب می توانید از فروشگاه تهیه نمایید.

مشخصات
شرکت سازنده:چنت
نوع:کنتاکتور نوع مینیاتوری تیپ چنتNCH8
سازنده:چنت-CHint
کشور سازنده:چین
مشخصات فنی:NCH8 2P 63A 230V AC 2NO
تعداد در کارتن:96
تعداد پل:2 پل
برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2018 تهران برق
پشتیبانی توسط فروشگاه ساز ویرچو