انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
چانت-CHint
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول کنتاکتور بی صدا دو پل 40 آمپر چنت آگاه كن.
تگ محصولات
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 مقالات متفرقه
RSS مقالات
ارسال رایگان سفارشات
تهران برق در اینستاگرام
تهران برق در تلگرام

کنتاکتور بی صدا دو پل 40 آمپر چنت[NCH8 2P 40A 230V AC 2NO]

کنتاکتور بی صدا دو پل 40 آمپر چنت
قیمت: 60,368تومان
 
 
کنتاکتور بی صدا دو پل 40 آمپر چنت از انواع کنتاکتور نوع مینیاتوری تیپ چنت NCH8 هم اندازه و همانند کلیدهای مینیاتوری قابل نصب روی ریل هستند. از لحاظ ساختار و نحوه عملکرد کاملا مشابه کنتاکتورهای مرسوم بوده و در اشکال تک پل ، دوپل و چهارپل و از نظر نوع کنتاکت باز یا بسته در آرایشهای مختلف قابل تهیه هستند. رنج آمپراژ گوناگون این کنتاکتور بی صدا دو پل 20 ، 25، 40 و 63 آمپر می باشد.
فروش کنتاکتور بی صدا دو پل 40 آمپر چنت یک کنتاکتور دو پل با رنج جریان 20 آمپر چنت می باشد و عملکرد در گستره دمایی مناسبی را دارد. کنتاکتور بی صدای چنت دارای رنج کامل لوازم جانبی است و مطابق با استاندارد IEC/EN 60947-4-1 ساخته شده و دارای کیفیت محصول مطابق با استانداردهای ملی و تاییدیه های معتبر بین المللی است.  جریان روشنایی و توان موتوری این کنتاکتور بی صدا بسیار مناسب معین شده است
خرید کنتاکتور بی صدا دو پل 40 آمپر چنت با استفاده از خاصيت الکترومغناطيس مانند رله ها  تعدادى کنتاکت را به يکديگر وصل يا از يکديگر جدا مى کند. از اين خاصيت جهت قطع و وصل و يا تغيير اتصال مدار استفاده مى شود. مشخصه فنی این کنتاکتور چنت NCH8 2P 40A 230V AC 2NO می باشد.
نحوه عملکرد کنتاکتور دو پل با رنج جریان 40 آمپر چنت با مداری کنترل می‌شود که سطح قدرت خیلی کمتری از مدار مورد کلیدزنی دارد.  برخلاف یک مدارشکن قدرت یک کنتاکتور برای قطع یک جریان اتصال کوتاه استفاده نمی‌شود.
کنتاکتور دو پل با رنج جریان 40 آمپر چنت برای کنترل بارهای مختلف الکتریکی اعم از الکتروموتورها، بانکهای خازنی، مدارات روشنایی، گرمکن ‌های الکتریکی و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شوند.
انواع لوازم و تجهیزات برق صنعتی شرکت از جمله انواع کنتاکتور در جریان نامی متفاوت و متناسب نوع کاربرد را با قیمت مناسب می توانید از فروشگاه تهیه نمایید.
مشخصات
گروه جدید
نام محصول: کنتاکتور نوع مینیاتوری تیپ چنتNCH8
برند: چنت
کشور سازنده: چین
سازنده: چنت-CHint
مشخصات فنی: NCH8 2P 40A 230V AC 2NO
تعداد در کارتن: 96
تعداد پل: 2 پل
برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2018 تهران برق
پشتیبانی توسط ویرچو کلیه حقوق برای تهران برق محفوظ میباشد